O firmie

Pink Helmet image

Marka Pink Helmet

Picture of the author

Firma Pink Helmet Karolina Szuba powstała w maju 2023 r, jako pokłosie marzeń i ciężkiej pracy jej właścicielki Karoliny Szuby.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w marcu 2024 r. marka Pink Helmet podzieliła się na Pink Helmet Karolina Szuba, realizująca usługi inżynierskie z zakresu budownictwa: doradztwo inżynieryjne, odbiory lokatorskie nieruchomości, badania termowizyjne, świadectwa energetyczne, projektowanie, szkolenia oraz prace ogrodnicze tj. odwodnienia, niwelacja gruntu, budowa tarasów i nie tylko oraz Pink Helmet Sp. z o.o. zajmująca się remontami i wykończeniami nieruchomości.

A kim jest Karolina? Absolwentką Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynieria Środowiska oraz absolwentką studiów podyplomowych menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Przez lata zdobywała doświadczenie w wielu branżach by ostatecznie związać się z budownictwem. Jej marzeniem zawodowym jest stworzyć silną, konkurencyjną markę w branży, która ze względu na dużą ilość nierzetelnych firm jest obecnie postrzegana dość negatywnie wśród społeczeństwa. Celem Pink Helmet jest przekonać klientów, że remonty i wykończenia nie muszą „wykańczać” również psychicznie i finansowo. Można zrobić coś raz i dobrze, bez zbędnej zwłoki w terminach.

Natomiast misją Pink Helmet jest droga od kompleksowej mikrofirmy inżynieryjnej po zmianę prowadzenia działalności gospodarczych w Polsce, również w innych branżach, dzięki szkoleniom menedżerskim oferowanym przez Karolinę Szubę.