Oferta

doradztwo inzynieryjne

Doradztwo inżynieryjne – Piaseczno

W Twoim domu pojawia się grzyb na ścianach? Ściany pękają? A może wychodzi przeciek? Nie działa wentylacja? W ogrodzie stoi woda? Świetnie trafiłeś. Przez kilka lat mojej kariery jako inżynier budownictwa widziałam już wiele wad i usterek w budynkach wybudowanych przez Dewelopera i nie tylko. Jako specjalista od zadań specjalnych sprawdzę źródło problemu oraz zaproponuję rozwiązanie. A może potrzebujesz wsparcia merytorycznego w zakresie kupna domu lub mieszkania od Dewelopera? Podpowiem Ci na co zwrócić uwagę, sprawdzę zapisy umowy, podpowiem jak uzyskać od sprzedającego to co Ci się należy. Masz problemy z usunięciem wad lub usterek przez Dewelopera mimo rękojmi? To też nie problem. Sprawdź nas! Działamy w Warszawie, Piasecznie, Górze Kalwarii i okolicach.

pomoc przy odbiorze technicznym mieszkania badz domu

Odbiór techniczny – Piaseczno

Odbiór mieszkania lub domu od Dewelopera to moment kiedy właściciel lokalu powinien sprawdzić stan techniczny budynku i zgłosić ewentualne wady i usterki Deweloperowi. Ale kto powiedział, że właściciel musi znać się na obowiązującym prawie budowlanym i normach? Warto skorzystać z pomocy specjalisty od odbioru mieszkania lub domu, który wie na co zwrócić uwagę przy odbiorze i zgłosi Deweloperowi nieprawidłowości do protokołu z odbioru technicznego. Działamy na terenie Warszawy, Piaseczna, Góry Kalwarii i okolic.

pomoc przy zaprojektowaniu twojego wymarzonego mieszkania

Wykończenia wnętrz – Piaseczno

Projektowanie aranżacji wnętrz, wykończenia wnętrz, zabudów meblowych, mebli to tylko część usług projektowych realizowanych przez Pink Helmet. Wykonamy dla Ciebie projekt zabudowy meblowej, projekt łazienki, kuchni itd. Oferujemy wszystko to czego potrzebujesz w swoim mieszkaniu, do tego niepowtarzalne i skrojone na Twoje potrzeby. Działamy w Warszawie, Piasecznie, Górze Kalwarii i w okolicach.

remonty i wykonczenia mieszkan lub domów

Remonty i wykończenia – Piaseczno

Z nami remont lub wykończenie mieszkania czy domu to czysta przyjemność. Wykonujemy zarówno pojedyncze prace remontowe np. remont łazienki czy też kuchni ale również kompleksowe remonty i wykończenia całych mieszkań i domów pod klucz. Z chęcią wykonamy dla Ciebie kosztorys prac, a nasz fachowiec od remontu podpowie Ci jakie rozwiązania są najkorzystniejsze. Pink Helmet oferuje również projektowanie i wykonanie tarasów z desek kompozytowych oraz z płyt betonowych. Działamy na terenie Warszawy, Piaseczna, Góry Kalwarii i okolic.

ocena energetyczna mieszkania, domu

Świadectwa energetyczne – Piaseczno

Od 28 kwietnia 2023 r. każde mieszkanie lub dom, który chcesz oddać do użytkowania, chcesz wynająć lub sprzedać, musi posiadać świadectwo charakterystyki energetycznej. Świadectwo energetyczne budynku określa wielkość zapotrzebowania na energię niezbędną do zaspokojenia potrzeb energetycznych związanych z użytkowaniem budynku lub części budynku. Potrzebujesz certyfikatu energetycznego? Skontaktuj się z Pink Helmet! Działamy w Warszawie, Piasecznie, Otwocku i Górze Kalwarii oraz okolicach.

drenaze

Drenaże

Odwodnienie ogrodu inaczej zwane drenażem terenu jest bardzo ważne w przypadku przede wszystkim działek gliniastych i innych słaboprzepuszczalnych gruntów. Eliminuje zastoiny wody w ogrodzie, zalewanie fundamentów oraz wymywanie gruntu wraz z przepływem powierzchniowym wód opadowych. W swojej ofercie Pink Helmet oferuje wykonanie odwodnienia gruntu wraz z indywidualnie przygotowaniem projektu tego odprowadzenia wody w zależności od warunków panujących na danym terenie. Działamy na terenie Warszawy, Piaseczna oraz okolic.

badanie kamera termowizyjna

Badania kamerą termowizyjną – Piaseczno

Badania za pomocą kamery termowizyjnej pozwalają zbadać przede wszystkim izolację termiczną (ocieplenie) budynku, montaż i szczelność okien, zawilgocenia oraz przecieki. Podczas badania wykonywane są zdjęcia termowizyjne, które odpowiednio zinterpretowane wskazują źródło problemu. Na tej podstawie specjalista od tego typu badań z Pink Helmet wskaże w jaki sposób można rozwiązać dany problem. W dobie coraz wyższych rachunków za ogrzewanie warto wykonać badanie termowizyjne w swoim domu. Działamy na terenie Warszawy, Piaseczna, Góry Kalwarii, Otwocka i okolic.