Doradztwo inżynieryjne – Piaseczno

Pink Helmet zajmuje się doradztwem inżynieryjnym w szerokim zakresie projektowym, prac budowlanych oraz prac wykończeniowych i remontowych na terenie województwa mazowieckiego, między innymi w Warszawie, Piasecznie, Górze Kalwarii, Tarczynie, Prażmowie i okolicach.

W ciągu kilku lat swojej kariery zawodowej widziałam kilkadziesiąt umów deweloperskich i dokumentów niezbędnych do zakupu mieszkania, projektów budowlanych, projektów zmian aranżacyjnych. Odebrałam ponad 100 lokali zarówno pracując po stronie Dewelopera odbierając lokale od ekip budowlanych, wydając lokale Nabywcom jak również odbierając je od Dewelopera dla Nabywcy. Pracowałam przez kilka lat w dziale obsługi posprzedażowej analizując przyczyny usterek i możliwości ich usunięcia. Samodzielnie wykańczałam swoje mieszkanie ucząc się w ten sposób jak się wykonuje prace wykończeniowe i remontowe. Koordynowałam projekt wykonania kilkudziesięciu odwodnień.

A jeżeli trafia mi się temat, którego nie znam, nie załamuję rąk – po prostu zdobywam wiedzę i działam 😉 Zapraszam do kontaktu 😊

Kompleksowe doradztwo inżynieryjne – postaw na specjalistów

Doradztwo inżynieryjne, które oferujemy w Pink Helmet, obejmuje szeroki zakres czynności, od konsultacji początkowych, przez analizę techniczną projektów zmian aranżacyjnych wykonywanych na etapie budowy proponowanych przez Dewelopera, aż po wsparcie w trakcie realizacji i nadzorowania wykonywanych prac wykończeniowych lub remontowych. Nasze usługi są skierowane zarówno do dużych korporacji, jak i mniejszych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Zajmujemy się również doradztwem w zakresie optymalizacji kosztów prac wykończeniowych i remontowych. Wystawiamy świadectwa energetyczne budynków i części budynków – zarówno nowych, jak i ponownie sprzedawanych lub wynajmowanych.